Dizinin Lale'si Emina Sandal ~ Lale Devri 35.Bölüm izle, Lale Devri 36. bölüm izle,Lale Devri Son Bölüm

Lale Devri Dizisi Son Bölümünü İndir

Lale Devri Dizisi

LALE DEVRİ SON BÖLÜM İZLE
Lale Devri dizisi 36.bölüm izle
Lale Devri dizisi 35.bölüm izle
Lale Devri dizisi 37.bölüm izle
Lale Devri dizisi 38.bölüm izle
Lale Devri dizisi 39.bölüm izle
Lale Devri dizisi 40.bölüm izle

23 Ağustos 2010 Pazartesi

Dizinin Lale'si Emina SandalEmina Sandal ve Lale karakteri


‘Lale Devri’ adlı diziyle ilk kez kamera karşına geçmeye hazırlanan Emina Sandal, Tolga Sayışman’la başrolü üstlenecek.

Lale Devri’ adlı diziyle ilk kez kamera karşına geçmeye hazırlanan Emina Sandal, Tolga Sayışman’la başrolü üstlenecek. Sandal dizide oynayacağı Lale rolü için ‘Böyle aşklar da varmış dedirtecek kadar iddialı bir karakter. izleyecek etkisinden kurtulamayacak’ diyor.

Çekimleri hızla süren Lale Devri’nin güzel oyuncusu Emina Sandal, canlandırdığı ‘Lale’ karakterinden ipuçları verdi: Böyle aşklarda varmış’ dedirtecek kadar iddialı bir karakter.

Yeni yayın döneminde SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Lale Devri’nde Tolgahan Sayışman’la başrolü paylaşan Emina Sandal, dizi setinde AKŞAM’a özel pozlar verdi. ‘Lale Devri’ ve dizideki rolüyle ilgili konuşan Sandal, şunları söyledi:

‘Lale’, kendi dünyamdan birçok şeyi bulduğum neredeyse gerçek bir karakter… ‘Lale’, izleyicileri duygulandıracak, insanlara ‘Böyle aşklarda varmış’ dedirtecek kadar iddialı bir karakter…

Dizide destansı ve gerçek bir aşkı anlatıyoruz. Zenginlik ve ihtişamın tüm detaylarıyla yer verildiği ‘Lale Devri’nde anlatılan dünya, insanların başını döndürecek. Bu baş döndüren dünyanın her karesinde oynamaktan da büyük keyif alacağım.


lale devri,lale devri dizisi 1.bölüm ,lale devri dizisi konusu,lale devri fargmanları

Benzer YazılarWidget by Lale Devri

0 yorum: